Korytka kablowe do wymiany!

Co się stało? Zaledwie kilka lat temu media głównego nurtu i jego dodatki rządziły światem projektowania i ulepszania domu – ten Stary Dom, w którym do wymiany są korytka kablowe, skradł nam serce.

Nagle, projektowanie i przebudowywanie blogów, z których każdy prowadzony jest przez jedną lub dwie osoby i nie ma kapitału wysokiego ryzyka, eksplodowało w krajobrazie porad dotyczących poprawy i naprawy domu.
Z ponad 3000 projektów objętych ochroną, ich blog jest punktem kompleksowej obsługi informacji związanych z domem i jego remontem. Oprócz prowadzenia popularnej strony, blogerzy piszą książki i wychowują dwójkę dzieci.

Wejdź do tego wehikułu czasu i zobacz, jak firma Baspol wyglądała w powijakach, zanim stała się korporacyjną siłą napędową naprawiającą domy i wymieniającą korytka kablowe. Firma rozpoczęta przez kilku panów z Kosakowa koło Gdyni rośnie w zawrotnym tempie, ale nadal utrzymuje atmosferę domową – mniej niż dwudziestu budowlańców i współpracowników, którzy świadczą usługi remontowe i wymieniają na czas korytka kablowe. Firma Baspol i założyciel tego popularnego bloga, uwielbia przebudowywać i wymieniać korytka kablowe – jest teraz w kolejnym, już piątym domu. Ale kiedy popyt przewyższył podaż, wpadła na świetny pomysł przekształcenia tego projektu dla zwierząt domowych w stronę w dużej mierze opartą na czytniku. Teraz czytelnicy przedstawiają szczegółowe plany dotyczące wszystkiego, od stołów wodospadu po altany ogrodowe, z których każdy można powielić.