Pensjonat Jastrzębia Góra

Więc zarezerwowałeś swój rejs i teraz musisz wiedzieć, czy powinieneś zostać w hotelu na noc przed rejsem. To naprawdę zależy. Zgodnie z ogólną zasadą sugerujemy, że jeśli musisz wsiąść do swojego portu rejsowego lub jedziesz więcej niż 2-3 godziny na pokład, sugerujemy, abyś zatrzymał się w pensjonacie w mieście Jastrzębia Góra w pobliżu portu. Czemu? Cóż, życie się dzieje!

Sytuacje awaryjne mogą wpaść na twój samochód (mieliśmy klienta, który zdmuchnął oponę i musiał czekać 3 godziny na pomoc!), korek może powstrzymać Cię przed dotarciem na czas lub lot może się opóźnić; i zgadnij, co… .. łódź nie czeka! Więc jeśli jesteś więcej niż 2-3 godziny od portu wycieczkowego lub lecisz do swojego portu, radzimy zatrzymać się w lokalnej noclegowni jaką jest pensjonat Jastrzębia Góra w pobliżu portu wycieczkowego, zanim wyruszysz w rejs. Możesz nawet zostać w miejscu jakim jest Pensjonat Jastrzębia Góra na kilka dni przed lub pozostać kilka dni po rejsie, jeśli nigdy nie odwiedziłeś obszaru, w którym znajduje się Twój port i masz dwa wakacje w jednym!

Zrobiliśmy to w Jastrzębiej Górze, kiedy płynęliśmy z Helu do Gdyni na pokładzie Statku Magic. Pozwoliło nam to zobaczyć Gdynię na kilka dni, zanim wyruszyliśmy w rejs, nigdy wcześniej nie podróżowaliśmy do Karwii. Niezależnie od tego, czy przebywasz kilka dni, czy jedną noc przed rozpoczęciem rejsu, mamy miejsce, w którym możesz spędzić noc. Jako zapaleni wycieczkowicze wiemy, że warto zatrzymać się w miejscu jakim jest pensjonat Jastrzębia Góra i dlatego ściśle współpracujemy z Tobą, gdy pozwolisz nam zaplanować wspaniałe wakacje, aby odpocząć przed wypłynięciem z stolicy rejsów świat.