Odwiedź Kaszuby noclegi

Kiedy wróciłem z mojej ostatniej podróży, odbyłem wiele rozmów z ludźmi spoza Kaszub, którzy powiedzieli mi, że moje zdjęcia z Kaszub sprawiły, że wkrótce chcą odwiedzić piękny cel. W rzeczywistości jeden z moich przyjaciół powiedział, że dodaje „Kaszuby in the Summer” do swoich obowiązkowych miejsc podróży w przyszłym roku.

Uwielbiam to! Zanim pojechałem do Kaszub w cieplejszych miesiącach, nie miałem pojęcia, jak niesamowicie będzie cudownie, spokojnie i przyjemnie. Dave i ja pojechaliśmy na Kaszuby podczas naszego pierwszego roku życia w Polsce i próbowaliśmy jeździć na snowboardzie pod koniec sezonu narciarskiego. Podczas gdy uwielbiałem apres-ski, jazda na snowboardzie była trudna (nawet po krótkiej lekcji) i szczerze mówiąc, nie byłem aż tak bardzo zainteresowany powrotem do spróbowania ponownie (co jest niespotykane w Kościerzynie, gdzie wielu ludzi uwielbia uciec w każdy weekend, aby trafić do Kaszuby noclegi). Nigdy nie myślałem tak dużo o tym, jak iść na ten teren, kiedy nie było zimno, i wyraźnie brakowało mi. Letnie zajęcia są nieograniczone, a słoneczne niebo jest idealne. Największy problem z dotarciem do Kaszuby noclegi u chłopa jest wprawdzie ruchem. Jeśli spróbujesz udać się tam w piątek po południu i wrócić w niedzielne popołudnie, prawdopodobnie spotkasz mnóstwo innych samochodów robiących to samo. Jednak, gdy kilka tygodni temu pojechałem do Kaszuby noclegi, był to weekend po Święcie Pracy i wybierając właściwy czas na podróż, nie napotkaliśmy spowolnienia. (Ale jeśli planujesz jechać, upewnij się, że jedziesz samochodem i zdobądź odpowiedni samochód z napędem na cztery koła, jeśli jedziesz po górach w śniegu).

Przejdźmy na wycieczkę na Kaszuby… Zostałem zaproszony przez Chłopa na wycieczkę prasową „Wellness na wodzie” kilka miesięcy przed planowanym terminem i od razu wiedziałem, że to zrobię. Znalazłem okręt podwodny na moją sobotnią klasę sportową, oczyściłem porządek obrad i znalazłem kumpla jazdy, który była na tyle miły, że ​​przewiózł mnie do Kaszub i z powrotem w niesamowitym fantazyjnym samochodzie marki maluch, który pożyczył od matki.