Sukienki do karmienia

Nigdzie nie jest napisane, że podczas ciąży musisz wyczyścić część szafy na ubrania macierzyńskie. Z wyjątkiem kilku przedmiotów – i być może w ciągu ostatnich kilku miesięcy, prawda jest taka, że ​​jeśli robisz zakupy mądrze, możesz przedłużyć znaczną część swojej garderoby, aby trwała od urodzenia dziecka, po czas jego wychowania.

Rozmawialiśmy z guru mody macierzyńskiej (i matką dwojga dzieci), a także ekspertką od stylu i urody, aby dowiedzieć się, jakie rzeczy należy mieć w szafie, abyś mogła czuć się komfortowo i wyglądać bajecznie bez względu na porę roku i rozmiar.

Nigdy nie możesz się pokłócić z dobrą parą (lub czterema) ciemnymi, elastycznymi legginsami. Wygodne w najbardziej rozdętych dniach, mogą również sprawić, że wyglądają lepiej, gdy są wpuszczone w buty. Podczas, gdy na rynku dostępne są specjalne legginsy „macierzyńskie”, wiele matek twierdzi, że tak naprawdę nie ma takiej potrzeby. Możesz powiększyć zwykłe legginsy, aby uzyskać nieco więcej, i będziesz mógł z nich lepiej korzystać w dni po urodzeniu dziecka, kiedy twój kundel może nadal działać. Kiedy twój brzuch jest duży, po prostu przeciągnij pasek poniżej, aby uzyskać większy komfort. roześmiana mama trzyma jej noworodka 3/11

Trudno powiedzieć wystarczająco dużo wspaniałych rzeczy na temat tych oversize’owych sukienek do karmienia, które sięgają poniżej bioder. (Wielu zatrzymuje się w połowie uda, ale zależy to od twojego wzrostu). Sukienki do karmienia a także tuniki ukryją wszystkie problemy z ciałem i brzuchem. Sukienki do karmienia często mają piękne, wyszczuplające detale, takie jak rękawy do długości bransoletki, wentylowane boki i głębokie dekolty w kształcie litery V.

Przed ciążą możesz nosić je jako zwykłą sukienkę; w trakcie ciąży połącz sukienki do karmienia z legginsami lub załóż obcisłe dżinsy. Po urodzeniu dziecka z pewnością docenisz dodatkowe przeznaczenie ciążowej sukienki, która przystosowana jest także do karmienia, ponieważ dodany materiał może zapewnić dyskretną osłonę piersi.