Zleć projektowanie stron

Czy nauka podstaw projektowania stron internetowych wciąż znajduje się na liście „któregoś dnia”? Dlaczego jeszcze nie zacząłeś? Zebraliśmy kilka wskazówek i zasobów, które pomogą Ci rozpocząć naukę projektowania stron internetowych w tym miesiącu (a może nawet znajdziesz nową ścieżkę kariery!).

Projektanci graficzni, graficy i twórcy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego lub włamać na stronę internetową, muszą rzucić zwlekanie. Każdy dzień, w którym nie robisz tego pierwszego kroku, pozostawia Cię o jeden dzień dalej niż inni! Wykonaj te czynności, aby rozpocząć naukę tworzenia sztuki jaką jest projektowanie stron internetowych, najlepszych praktyk branżowych i wielu innych – wszystko w ciągu 30 dni!

1. Uruchom stronę internetową!
Najlepszym sposobem, aby rozpocząć naukę zawodu jakim jest projektowanie stron internetowych, jest zacząć to robić. Polecam założyć bloga. Sam założyłem blog, żeby mieć plac zabaw do projektowania stron internetowych, a 7 lat później opublikowałem bestsellerową książkę na ten temat. Posiadanie osobistego projektu, takiego jak blog, daje miejsce, w którym możesz wypróbować nowe rzeczy, a szef nie zwolni cię, jeśli się zepsujesz. Nie musisz zaczynać od ogromnej witryny lub szalonego projektu; zacząć od małego. Zagraj ze stroną internetową, dowiedz się, co sprawia, że ​​wszystko działa. (I koniecznie sprawdź kod, abyś mógł zapoznać się z tym, co sprawia, że ​​Twoja witryna działa). Chcesz szybko zacząć? Kreator stron internetowych dostępny dla wszystkich może pomóc Ci uzyskać przewagę nad stylowym wyglądem strony internetowej, gdy zaczniesz poznawać koncepcje i elementy składowe tego, co trafia na stronę internetową.
2. Zacznij czytać książki z zakresu dziedziny jaką jest projektowanie stron internetowych. Ponieważ jesteś na tym blogu, prawdopodobnie przywykłeś do śledzenia tego, co dzieje się w świecie designu. Przeczytaj wszystko, co możesz na temat jakim jest projektowanie stron, witryn, trendów, technik i najlepszych praktyk. Śledź projektantów, których podziwiasz w mediach społecznościowych. Zarzuć również szeroką siatkę do czytania projektu swojej witryny. Przeczytaj o podstawach, aby nauczyć się kodu, przeczytaj o teorii projektowania oraz przeczytaj tutoriale i bieżące artykuły.