Peruki z włosów naturalnych

Ciemniejsze kolory i proste fryzury wymagają mniej przetwarzania, a jaśniejsze kolory i kręcone włosy wymagają więcej zabiegów. Wpłynie to na żywotność twojej peruki z włosów naturalnych. Blond peruki z włosów naturalnych i kolorowe peruki z ludzkich włosów trzymają krócej niż naturalne czarne peruki z ludzkich włosów. przetworzone włosy będą nadal z łatwością utrzymywać się przez 12 miesięcy przy odpowiedniej pielęgnacji, co jest dobrą żywotnością peruki. Niezależnie od tego, czy odgarniasz włosy z twarzy, czy je rozplątujesz, tarcie włókna powoduje zużycie. Długie peruki z włosów naturalnych spowodują większe tarcie, co spowoduje uszkodzenie zużycia włosów. To jest powód, dla którego twoje krótkie ludzkie peruki zawsze trwają dłużej niż twoje peruki z włosów naturalnych.

Jak często nosisz perukę naturalną?
Częste używanie i mycie może skrócić żywotność peruk. Ponieważ jeśli go użyjesz lub umyjesz, zużyje się. Jeśli lubisz nosić peruki z włosów naturalnych przez długi czas, możesz kupić 2-3 peruki w różnych stylach, zgodnie z własnymi potrzebami. Najlepiej jest myć perukę co trzy tygodnie, niezbyt często. Każde czyszczenie skraca żywotność peruki

Konserwacja peruk z włosów naturalnych:
Musisz zachować ostrożność, jak zachować perukę, jeśli chcesz jej używać przez długi czas. Peruka z włosów naturalnych nie otrzymuje olejków i witamin ze skóry głowy, tak jak Twoje naturalne włosy, aby odmłodzić ją po stylizacji i codziennym życiu. Oto kilka wskazówek i wskazówek, aby utrzymać perukę w jak najlepszym stanie.

Kiedy peruka jest trudna do rozczesania przez długi czas, nie ciągnij mocno – nałóż balsam do peruki i rozczesz go. Podczas czesania dłuższej peruki podziel ją na sekcje i przeczesz od dołu do góry. Musi być lekki i cierpliwy. Kręcone włosy nie mogą używać grzebienia, rolki miejsca za każdym razem po użyciu dłoni, aby je uporządkować. Po umyciu nie czesać od razu peruka powinna poczekać, aż peruka wyschnie po czesaniu. Użyj specjalnej grzebieniowej peruki. możesz użyć plastikowej lub piankowej głowicy do przechowywania peruk, gdy nie nosisz, co może utrzymać włosy w dobrym stylu.

Czynniki środowiskowe:
Inne czynniki zewnętrzne mogą również wpływać na czas użytkowania peruki z włosów ludzkich, takie jak wilgotne i brudne środowisko, tłuste miejsce pracy, środowisko zewnętrzne, które nie jest dobre dla naszych naturalnych włosów, a także nie jest dobre dla twoich dziewiczych ludzkich peruk. Twoje peruki z włosów naturalnych muszą być często czyszczone, aby ich żywotność była krótsza. Powinieneś więc zwrócić na to większą uwagę.