Frezowanie komina Poznań z firmą Marcco

Jeśli chcesz utrzymać wysoki poziom zadowolenia klientów z usługi jaką jest frezowanie komina Poznań, musisz inwestować w ludzi, systemy i maszyny. Od ponad 20 lat firma Marcco jest głównym dostawcą spawanych i obrabianych ram do karafek dla światowej firmy Marcco.

Aby poprawić nasze możliwości jako dostawcy usług jakimi są frezowanie komina Poznań, zainwestowaliśmy w całkowitą wymianę dwóch starych frezarek na nowe centrum frezarskie Marcco. Nowe centrum frezowania jest wyposażone w Nowym Tomyślu, automatyczną głowicę indeksującą, automatyczny zmieniacz narzędzi o pojemności 60 narzędzi, silnik wrzeciona z napędem bezpośrednim o wysokim momencie obrotowym z 5000 obr / min i szybki posuw do 35 mtr / min. na wszystkich osiach, które umożliwiają frezowanie kominów w mieście Poznań.

Pojemność: Trawers wzdłużny: 8 000 mm
Trawers pionowy: 2100 mm
Krzyż poprzeczny: 1500 mm
Ładowność: 10 000 kg / m2

Nowa maszyna będzie wykonywać głównie obróbkę ram dekantera i frezowanie komina Poznań, ale będzie również miała zdolność do obróbki np. przemysł naftowy i wiatrakowy. Dzięki inwestycjom poprawiamy naszą konkurencyjność nie tylko w produkcji, ale także ogólnie.