Ile kosztuje wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa?

W pewnym momencie prawie każdy użytkownik iPhone’a upuści telefon i zepsuje ekran urządzenia, a wtedy konieczna jest wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa. Tego rodzaju przypadkowe uszkodzenie jest stosunkowo niedrogim rozwiązaniem, które można zrobić za pośrednictwem sklepu Apple, jeśli telefon jest objęty gwarancją. Jeśli jednak nie jest już objęty gwarancją Apple, opłaty Apple znacznie wzrosną. Inną opcją naprawy jest naprawienie pękniętego iPhone’a przez zewnętrznego dostawcę usług, który często jest tańszy.

Głównymi czynnikami kosztowymi usługi jaką jest wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa są model urządzenia i stan uszkodzenia ekranu – niezależnie od tego, czy obie warstwy ekranu – szkło (zwane w niektórych modelach digitalizatorem) i warstwa LCD – są zepsute; im większy model, tym droższa jest naprawa. Apple nalicza opłaty za wymianę uszkodzonego ekranu iPhone’a, które zaczynają się już od 50 złotych, jeśli jest objęty ubezpieczeniem AppleCare. Poza gwarancją wymiana szklanego ekranu kosztuje 129-329 złotych. Dodatkowe naprawy, takie jak warstwa wyświetlacza LCD lub digitizera, kosztują od 149 do 800 złotych.

Akcesoria mówią, że większość usług takich jak wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa zajmuje mniej niż 30 minut. Mobilne usługi naprawy iPhone’a również przybędą do naprawy, co może zaoszczędzić czas. Znajdź najbliższego specjalistę, który wykona usługę jaką jest wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa. Opłaty za naprawę ekranu iPhone’a mogą być spore. Koszt naprawy lub wymiany ekranu zależy od modelu.

Firma Telhelp może zapewnić wymianę i naprawę ekranu. Obsługują modele iPhone 5 od modeli X, iPad i inne telefony z Androidem, w tym Samsung i LG. Masz więcej pytań na temat naprawy iPhone’a, z wyjątkiem uszkodzonych i rozbitych ekranów (np. wymiana baterii iPhone’a, uszkodzenie przycisku domowego)? Skontaktuj się z profesjonalistą w Telhelp, który wykona wymianę wyświetlacza iPhone Warszawa, aby rozwiązać Twoje problemy. Pinezka może pomóc Ci znaleźć odpowiedniego pro, dopasowując zapytanie do lokalnego sklepu zgodnie z Twoim kodem pocztowym.