Ile kosztuje wynajem autokarów Gdańsk?

Ile kosztuje wynajem autokarów Gdańsk? Dla jasności wynajem autokarów Gdańsk to usługa czarterowa, a nie firma wynajmująca. Wynajmujemy (czarterujemy) nasze autokary wyłącznie z naszymi profesjonalnymi kierowcami. Biorąc to pod uwagę, jeśli jesteś zainteresowany naszymi czarterami autobusów wycieczkowych, sprawdź poniżej nasze przybliżone stawki parkowania. Stawki za wynajem autokarów Gdańsk i czarterów autobusów wycieczkowych jest różny. Nasze stawki zawierają kombinację niektórych opłat dziennych i opłat za przebieg, więc trudno jest powiedzieć, nie znając planowanej trasy podróży. Może podróżować od 1000 złotych do 1 299 złotych dziennie, jeśli podróżujesz 300 – 499 kilometrów dziennie.

Im więcej kilometrów pokonujesz każdego dnia, tym więcej kosztuje. Im mniej mil pokonujesz każdego dnia, tym mniej kosztuje. Pamiętaj również, że wynajem autokarów Gdańsk zazwyczaj wysyła wszystkich naszych autokarów z pod Trójmiasta. Oznacza to, że jeśli Twój odbiór znajduje się w innym miejscu niż Trójmiasto, będziesz musiał uiścić opłaty dodatkowe.

Dodatkowe rzeczy do rozważenia:
Mamy różnorodne zespoły na wynajem autokarów Gdańsk i autobusów wycieczkowych. Również stawki różnią się od nich. Nowsze autokary są za większą stawkę. Z przesuwanymi salonami kosztują nieco więcej dziennie w porównaniu do starszych autokarów BEZ rozkładanych salonów.