Protezy piersi Bydgoszcz, Toruń, Katowice nie tylko dla kobiet po mastektomii!

Poznaj wszystkie rozmiary i kształty form piersi! Jako kobieta crossdresser lub trans możesz zaprezentować swoją kobiecą tożsamość w wielu formach. Możesz wybrać wygląd dial-up lub down w zależności od okazji lub nastroju. Nie musisz wybierać tylko jednego wyglądu. Dzięki protezom piersi możesz również zwiększać lub zmniejszać rozmiar w zależności od sytuacji, ponieważ możesz wybrać różne formy biustu dla różnych nastrojów! Jednym ze sposobów na poprawę stylu jest linia biustu, jaką można uzyskać poprzez protezy piersi Bydgoszcz, Toruń, Katowice. Możesz zmodyfikować swój wygląd, aby był bardziej zmysłowy (większy biust) lub skromniejszy (mniejszy biust).
Poznaj dostępne protezy piersi Bydgoszcz, Toruń, Katowice:
– Lekkie piersi. Ta proteza piersi nie jest tak ciężka jak wersja silikonowa i często jest preferowana w pierwszych tygodniach po mastektomii. Ponieważ są wykonane z pianki lub wypełnienia z włókien, ich lekkość idealnie nadaje się również do treningów. Te protetyki są utrzymywane na miejscu za pomocą dostosowanego stanika.


– Formy silikonowe. Silikon, znany ze swojej zdolności przypominania ludzkich piersi pod względem dotyku i wagi, jest popularną opcją dla form piersi. Silikonowe protezy piersi Bydgoszcz, Toruń, Katowice można dostosować tak, aby przypominały koloryt skóry i określony rozmiar, z dodatkową opcją realistycznych sutków. Podobnie jak w przypadku lekkich protez piersi, wersje silikonowe są noszone przy skórze i utrzymywane w miejscu za pomocą dostosowanego stanika.

– Dołączane formy piersi ze sklepu z Bydgoszczy, Katowic czy z Torunia. Ten rodzaj biustu jest przymocowany bezpośrednio do klatki piersiowej za pomocą samoprzylepnych pasków. Dołączane protezy nie wymagają specjalistycznego stanika do przytrzymania ich w miejscu.