Restrukturyzacja Warszawa, woj. mazowieckie

Wiadomości właśnie trafiły do ​​Twojej skrzynki odbiorczej – planowana jest restrukturyzacja Warszawa. A może nawet do ucha, szeptane przez łańcuch plotek od jednego kolegi do drugiego – firma jest w trakcie restrukturyzacji w Warszawie. Pierwsze pytanie, które prawdopodobnie zadajesz, brzmi: „Co to oznacza dla mnie?” To uczciwe pytanie, ponieważ istnieje kilka różnych wyników. Ale chcę, żebyś najpierw wiedział, że jest to niestety część pracy w dzisiejszym świecie. I chociaż w tej chwili może to nie być pocieszające, dowiesz się, że jeśli raz to przeżyjesz, możesz to przeżyć ponownie. Tak więc, po wzięciu głębokiego oddechu, wykonaj następujące czynności:

1. Zbierz informacje.
Chcesz zacząć od zrozumienia, co się dzieje i czym jest restrukturyzacja Warszawa. Często duże korporacje wydają komunikat prasowy dotyczący rozmiarów i zakresu zbliżających się zwolnień. Jeśli pracujesz dla małej firmy, która nie gwarantuje obecności w mediach, nie ma problemu. Skorzystaj z przejrzystości, otwartej komunikacji i kontaktu z przywództwem, które często towarzyszą pracy w małej organizacji.

2. Poznaj swoją wartość.
Pociesz się tym, że wnosisz na stół coś niesamowitego. A jeśli czujesz się co do tego niepewny, jeśli ten stary syndrom oszusta wkrada się, cofnij się o krok i przypomnij sobie wcześniejsze osiągnięcia. Zbierz stare oceny wyników, pomyśl o rozmowach z szefem i zastanów się, jak Twoja praca wpłynęła na sukces firmy. Zapisz swój wkład i osiągnięcia w możliwie najbardziej ilościowy i liczbowy sposób. Zastanów się, jak pracowałeś w różnych działach i jak Twoje umiejętności mogą być przydatne na różne sposoby w firmie. Jeśli uda Ci się nawiązać kontakt z kluczowym decydentem, może to okazać się cenne, że restrukturyzacja Warszawa Cię nie dotknie.