Agroturystyka Kaszuby, Wdzydze, Olpuch, Kościerzyna zaprasza na wczasy!

Ta forma agroturystyki ma na celu odkrywanie i dzielenie się know-how społeczności rolniczej. Feather Down idzie w tym kierunku, oferując pobyty na farmach w wyjątkowych kwaterach i organizując określone działania, takie jak wycieczka na farmę. Ponadto w każdym gospodarstwie znajduje się sklep, w którym sprzedawane są produkty z gospodarstwa, a także produkty lokalne. Podczas wakacji glampingowych możesz skosztować regionalnych specjałów! Przeczytaj artykuł na temat The Delights of Feather Down.

Agroturystyka Kaszuby, Wdzydze, Olpuch, Kościerzyna: powrót do autentyczności. W ostatnich latach turyści chcieli odejść od tradycyjnych obszarów turystycznych i coraz bardziej przyciąga ich środowisko wiejskie. Dlatego jest całkiem naturalne, że zwracają się w kierunku agroturystyki, czyli glampingu.


W agroturystyce rolnicy dają odwiedzającym wgląd w ich styl życia i dają im możliwość zaangażowania się i odkrywania wsi. Agroturystyka Kaszuby, Wdzydze, Olpuch, Kościerzyna pozwala wczasowiczom cieszyć się świeżym powietrzem, poznawać przyrodę, faunę i florę oraz kulturę wiejską, a także jeździć konno lub na osłach, zbierać owoce i warzywa, karmić inwentarz, krowy i uczestniczyć w pracach rolniczych.
Agroturystyka to przede wszystkim spotkanie z pracującymi rolnikami, ale także dzielenie się know-how i promocja lokalnych produktów. Rodzinne wakacje na farmie obiecują autentyczne doświadczenie, które spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym!

Urlop w gospodarstwie: forma turystyki zrównoważonej
Agroturystyka Kaszuby, Wdzydze, Olpuch, Kościerzyna jest dodatkowym źródłem finansowania dla rolników i pozwala im na dywersyfikację oferty w celu utrwalenia działalności.
Agroturystyka na Kaszubach, Wdzydzach, Olpuchu, Kościerzynie umożliwia także wzbogacenie regionu czy prowincji. Drobni producenci przyczyniają się do wzmocnienia tożsamości i bogactwa regionalnego terytorium. Ta forma turystyki wspiera lokalną aktywność gospodarczą