Wyjazdy dla kobiet połączone z warsztatami i inspirującymi spotkaniami

Wszystkie nasze wycieczki są przeznaczone wyłącznie dla kobiet, a większość naszych gości to osoby podróżujące w pojedynkę. Łączymy Cię w pary, aby uniknąć pojedynczych dodatków, chyba że chcesz mieć własny pokój. Fotograf na pokładzie (* wybrane wycieczki i wyjazdy dla kobiet), aby uchwycić podróż. Nie potrzebujesz kijków do selfie ani mocno upozowanych ujęć, zrobimy dla Ciebie szczere zdjęcia, którymi możesz się podzielić i je cenić. Wspieramy przedsiębiorstwa należące do kobiet / skoncentrowane / kierowane przez kobiety i będziemy współpracować z firmami, które są zgodne z naszą misją wzmacniania pozycji kobiet.

Odpowiedzialne wyjazdy dla kobiet – jesteśmy zobowiązani do współpracy z partnerami, którzy wspierają ten etos, ponieważ w to wierzymy Zwracamy się w stronę luksusu, ponieważ czasami wszyscy musimy sobie radzić. W przypadku większości naszych wyjazdów współpracujemy bezpośrednio z lokalnymi partnerami. Wiemy, że nie osiągniemy tego od początku, ale dążymy do tego. Dobra równowaga między zajęciami grupowymi i wolnym czasem do samodzielnego spędzenia, w końcu to samotna kobieca społeczność podróżnicza i nie chcemy, abyś czuła się, jakbyś „musiała robić” to, co jest na trasie.

Nasze wyjazdy dla kobiet są przeznaczone do miejsc, które nie są idealne solo: trudno do nich dotrzeć w pojedynkę, drogie lub niebezpieczne solo lub gdzie podróż grupowa otwiera drzwi. Wycieczki w małych grupach nie więcej niż 12-14 osób. Żadnych autobusów, parasoli ani słuchawek do słuchania przewodnika.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE NASZE WYCIECZKI, WARSZTATY – wejdź na stronę www prowadzoną przez Odcienie Kobiecości Warszawa, woj. mazowieckie.