Projektowanie wnętrz – dobór kolorów i oświetlenia

Ciemne kolory zdecydowanie mają teraz chwilę, ale praca z nimi w małych pomieszczeniach może być trudna. Jasne kolory zwykle sprawdzają się najlepiej, więc trzymaj się jasnych odcieni, takich jak biel, krem ​​i szarość, aby wystrój pokoju był jasny, przewiewny i otwarty – szczególnie skuteczny w małych przestrzeniach z minimalną ilością naturalnych źródeł światła.

Projektowanie wnętrz często wykorzystuje jasne odcienie, które sprawią, że każdy mały salon będzie świeży i zachęcający – przytulny, a jednocześnie niezamknięty. Unikaj olśniewających bieli i zamiast tego wybierz te z subtelnym odcieniem zieleni, szarości lub brązu. Przy tak wielu dostępnych odcieniach wybór najlepszej białej farby może poczuć się jak pole minowe – koniecznie wypróbuj próbki testowe w przestrzeni przed malowaniem i sprawdź jak będą się zachowywać w świetle dziennym. Na tym także polega projektowanie wnętrz – na testowaniu. Wykorzystaj w pełni naturalne światło w pomieszczeniu projektując wnętrza w Łodzi, zachowując proste pomysły na zabiegi okienne.

Chcesz aby projektowanie wnętrz obejmowało całą przestrzeń, bez wyjątku? Zleć aranżację okien! Rolety to doskonała alternatywa dla zasłon, zapewniająca prywatność i kontrolę światła bez zajmowania miejsca. Jeśli zdecydujesz się na zasłony, zachowaj światło i upewnij się, że można je zmieść z okna w celu uzyskania światła lub alternatywnie wybierz rolety rzymskie lub rolety.