Kiedy powinnam kupić urny dla psa, kota?

Niestety nie da się w pełni przygotować na stratę zwierzaka, ale w końcu trzeba kupić urny dla psa. Bez względu na to, ile pracy przygotowawczej wykonasz, odejście ukochanej osoby uderzy Cię w nieoczekiwany sposób. Dobre wieści? Istnieje kilka sposobów, aby poradzić sobie z tą stratą.

Przygotowanie z wyprzedzeniem i zakup urny dla psa:
Próby przygotowania się na utratę zwierzaka to coś, czego większość ludzi stara się unikać. Jednak wcześniejsze przedyskutowanie swoich opcji z rodziną i zespołem opiekuńczym Twojego zwierzaka może znacznie pomóc w zrozumieniu procesu, zanim smutek stanie się jeszcze trudniejszy.

Kiedy próbujesz zrobić to wszystko po odejściu twojego zwierzaka, twój umysł może nie być w stanie przetworzyć wszystkich informacji rzuconych w twoją stronę. Od zrozumienia, dlaczego Twój zwierzak przeszedł do wyboru między pochówkiem a kremacją, gdzie do urny dla kota, dla psa trafią jego szczątki i jak żyć na co dzień bez najlepszego przyjaciela, może to być całkowicie przytłaczające. Tak więc, chociaż może być trudno wyobrazić sobie życie bez zwierzaka, wcześniejsze przygotowanie i kupno urny dla psa pomoże ci ustalić szczegóły, abyś mógł skupić swoją uwagę na procesie żałoby i rozpoczęciu gojenia.