Odzież taka jak bluzy do karmienia

Poniżej przyjrzymy się konkretnym artykułom odzieżowym do karmienia, ale kilka ogólnych wskazówek dotyczących garderoby to świetny sposób na rozpoczęcie planowania zakupów takich jak bluzy do karmienia. Wybierając elementy do swojej garderoby, pamiętaj, że wzory, nadruki i ciemniejsze kolory pomogą ukryć wszelkie nieoczekiwane przecieki znacznie lepiej niż jednolite lub jasne kolory.

Możesz również nosić wkładki laktacyjne wewnątrz biustonosza do karmienia, aby pomóc wchłonąć mleko z nieszczelnych piersi i zapobiec przedostawaniu się plam do ubrania. Chociaż są one pomocne, wiele nowych matek powie, że wkładki laktacyjne pomagają tylko w pewnym stopniu.

Kurtki, kamizelki, bluzy do karmienia i swetry dobrze jest mieć pod ręką na wypadek, gdybyś musiał szybko zakryć wstydliwą plamę. Mogą pełnić funkcję okrycia do karmienia, dzięki czemu możesz również dyskretniej karmić piersią. Bluzy do karmienia wykorzystasz także później.

Szaliki i szale są również świetnymi akcesoriami, które mogą zakryć przecieki i zapewnić prywatność, jeśli będziesz karmić piersią w miejscach publicznych. Staraj się trzymać z dala od obcisłych biustonoszy, topów i bluzek. Ucisk ciasnych ubrań na piersi może być niewygodny i może prowadzić do podrażnień sutków, zatkanych przewodów mlecznych lub zapalenia sutka.