Co podać na obiad weselny Bielany?

Platerowany obiad weselny Bielany przy stole może być dość opłacalny, ponieważ zasadniczo możesz kontrolować cenę. Jeśli chodzi o koszty jedzenia i wynajem, obiad na talerzu zazwyczaj kosztuje mniej niż posiłek rodzinny lub posiłek w formie bufetu, ponieważ nie musisz mieć tak dużo jedzenia (pod względem samej ilości i różnorodności), ale koszty obsługi są zwykle nieco wyżej. Zazwyczaj pary robią pierwsze danie i przystawkę tutaj. Lubimy robić coś nieco innego i kazać parom wybrać jedno pierwsze danie i jedno danie główne dla wszystkich gości, a dodatkowo zawsze jest cicha opcja wegańska/wegetariańska.

To miłe doświadczenie gościa udającego się na obiad weselny Bielany. Kiedy zapraszasz ludzi na przyjęcie w swoim domu, zazwyczaj nie pytasz ich, czego chcą. To również naprawdę pomaga w przypadku marnowania żywności, co jest dla nas dużym priorytetem. Posiłek w stylu rodzinnym jest dokładnie taki, jak się wydaje: wszyscy siedzą, podczas gdy wokół stołu podawane są duże półmiski i miski z jedzeniem, tak jak w przypadku własnej rodziny w domu.

To świetna opcja na obiad weselny Bielany, jeśli chcesz, aby ludzie siedzieli przy stolikach, ale nie chcesz czegoś tak oficjalnego jak posiłek na talerzu. Pierwsze danie jest zazwyczaj podawane z jedną lub dwiema opcjami, a danie główne obiadu weselnego na Bielanach zawiera tylko białko i dwie strony lub wiele białek z wieloma dodatkami.