Gdzie kupić aplikacje w taśmach? W pasmanterii!

Taśma tkaninowa wykonana jest z tkaniny bawełnianej z podkładem klejącym i sprzedawana na rolce. Wystarczy wyciąć, odkleić i przykleić aplikacje w taśmach – paski taśmy materiałowej można wykorzystać w wielu projektach rzemieślniczych. Możesz użyć taśmy tekstylnej do pakowania prezentów, tworzenia kartek, dekorowania domu i innych projektów rzemieślniczych. Możesz go używać zamiast zwykłej taśmy klejącej lub aplikacje w taśmach. Można nim ozdobić szkło, drewno czy papier. Ma uroczą konsystencję i dodaje słodkiego wykończenia do następnego projektu.
Uwielbiam te słodkie aplikacje w taśmach – pasują do nowych kolekcji tkanin. Samoprzylepna aplikacja w taśmach zaczniesz używać taśmy tekstylnej, odkryjesz dla niej tak wiele zastosowań!

Oto niektóre z moich ulubionych zastosowań taśmy do tkanin.
1. Udekoruj wazony i szklane słoiki:
– Dodaj kilka kontrastujących pasków taśmy materiałowej do szklanego słoika, aby dodać punkt centralny. Udekoruj szklane słoiki i butelki taśmą materiałową Udekoruj szklane słoiki i butelki taśmą materiałową

2. Zaklejanie torebek i prezentów to zadanie dla aplikacji w taśmach:
– Uwielbiam dawać drobne upominki z mojej kuchni. Zapakowanie domowych ciasteczek w przezroczysty celofanowy woreczek z paskiem tkaniny jest słodkim wykończeniem.