Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa – kto je wykona szybko i tanio?

Odblokowywanie automatycznej blokady poprzez awaryjne otwieranie samochodów Warszawa:
Jest to skuteczny sposób na awaryjne otwieranie samochodów Warszawa bez kluczyka, gdy masz zamek automatyczny. Użyj narzędzia do klinowania, aby stworzyć przestrzeń między karoserią a drzwiami. Jeśli automatyczna blokada znajduje się na podłokietniku po stronie kierowcy, można ją aktywować, naciskając cienkim metalowym prętem. Jeśli przycisk znajduje się na konsoli środkowej, zamocuj haczyk na końcu narzędzia lub użyj wieszaka na ubrania, aby dotrzeć do zamka. Slim Jim to cienka metalowa listwa służąca do odblokowywania drzwi samochodu.

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa za pomocą tego narzędzia wymaga trochę praktyki. Ponadto istnieje większe prawdopodobieństwo rozerwania izolacji drzwi i przewodów wewnątrz. Włóż narzędzie do drzwi po stronie pasażera, ponieważ drzwi kierowcy mają więcej przewodów. Przepchnij Slim Jim przez izolację i użyj jej haczykowatego końca, aby zapiąć wnętrze mechanizmu blokującego (który znajduje się pod kołkiem blokującym). Gdy hak mocno chwyci blokadę, pociągnij go do góry, aby odblokować blokadę. Jeśli samochód ma zamek ręczny, istnieje szansa, że ​​bagażnik jest otwarty pomimo zamkniętych drzwi. W takim przypadku możesz dostać się do środka w ten sposób. Otwórz bagażnik i popchnij tylne siedzenia do przodu, aż pojawi się wystarczająco przestronny otwór, abyś mógł wczołgać się do środka.

Następnie możesz ręcznie otworzyć drzwi samochodu wykonując awaryjne otwieranie samochodów Warszawa. Pamiętaj, że używasz narzędzia do odblokowania samochodu bez kluczyka, być może będziesz musiał spróbować kilka razy. Uważaj, aby po drodze nie uszkodzić osłony pogodowej ani nie zarysować szyby okiennej.