Złote osiedla i mieszkanie Rumia

Zatrzymanie „odpływu” czynszu: W przypadku różnych klas aktywów można podejść do procesu tworzenia aktywów krok po kroku. Oznacza to, że jeśli inwestujesz w złoto, możesz zacząć od zakupu 10 gramów za jednym razem. Podobnie, jeśli miałbyś kupować akcje spółek na giełdzie, możesz zacząć od zakupu pojedynczej akcji. Jednakże, gdy mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu, stała część Twoich miesięcznych dochodów jest przeznaczana na czynsz, którego nie można uniknąć. Jeśli przeliczysz podobną kwotę na płacenie miesięcznego EMI za mieszkanie w Rumi, możesz zbudować aktywa, które zapewnią ci dużo bezpieczeństwa emocjonalnego i finansowego w przyszłości. Z drugiej strony czynsz jest czystym wydatkiem; nie możesz odnieść korzyści z przeszłych wydatków w przyszłości.

Zarabianie pasywnego dochodu za mieszkanie Rumia na wynajem: Każdy woli inwestycje generujące dochód, bardziej niż aktywa, które z czasem zyskują na wartości. Szczerze mówiąc, każdy inwestor cieszący się stałym zyskiem z wynajmu nieruchomości mieszkalnej nigdy nie zada sobie pytania: „Czy kupno obejmujące mieszkanie Rumia to dobra inwestycja”; będą już wiedzieć, że to jest to! Wynajmowane mieszkanie jest dobrym źródłem stałego dochodu, którym wiele osób cieszy się w późnym okresie życia zawodowego i/lub przed przejściem na emeryturę.

Mieszkania Rumia w całym kraju przynoszą rentowność z wynajmu na poziomie 3-6% rocznie w ciągu pierwszych kilku lat dla stale wynajmowanej nieruchomości. Jeśli weźmiesz pod uwagę roczną eskalację o 5-7%, liczba ta może również wykazywać stały wzrost w miarę upływu lat za mieszkanie Rumia.