Z jakiego materiału urny Warszawa?

Psie prochy do urny Warszawa nie różnią się drastycznie od ludzkich prochów. Oba są wykonane z tego samego materiału organicznego i są dostępne w tej samej gamie kolorów.

Najważniejszą różnicą, którą możesz zauważyć, jest to, że otrzymasz znacznie mniej prochów z kremacji swojego zwierzaka. Możesz oczekiwać, że otrzymasz mniejszą torbę psich prochów do urny Warszawa niż od pełnowymiarowego człowieka. Oczywiście zależy to od wielkości i wagi psa.

Co znajduje się w skremowanych prochach psa?
Słowo „popioły” jest nieco mylące. Podobnie jak ludzkie prochy, w skremowanych szczątkach znajduje się coś więcej niż tylko popiół. Znajdziesz też fragmenty kości.

Te fragmenty kości mogą wyglądać jak większe kawałki, jeśli kości nie zostaną w pełni rozłożone w krematorium. Podczas gdy większość krematoriów rozdrabnia te pozostałości kości na drobniejszy popiół, uważa się, aby nie przetworzyć ich na zbyt drobny pył.

Ponieważ jest to delikatna równowaga, niektóre większe kawałki kości często pozostają w popiele. Niektórych dziwi pojawienie się kości, ale nie ma się czym niepokoić. Termin „prochy na urny Warszawa” może być mylący, więc zamiast tego rozważ termin „skremowane szczątki”. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz różnorodne tekstury i substancje w kremach swojego psa wkładanych do urn Warszawa.