Warsztaty kobiecości dla każdej z nas!

Asia jest terapeutką małżeńską i rodzinną z holistycznym i duchowym podejściem do związków organizująca warsztaty kobiecości. Pracowała z tysiącami klientów nad poprawą ich relacji z innymi i samymi sobą.

Większość z nas prawdopodobnie ma poczucie, jak to jest być w pobliżu kogoś z dużą ilością kobiecej energii. Ale czym dokładnie jest kobieca energia i co tak naprawdę oznacza bycie kobiecą? Warsztaty kobiecości Ci to wytłumaczą!

Oto, co musisz wiedzieć o tym, jak być bardziej kobiecą i nawiązać kontakt ze swoją kobiecą stroną.

Energia kobieca odnosi się do określonego zestawu cech, uważanych za przeciwieństwo cech związanych z energią męską.

Twoja męska strona wyraża się, gdy dążysz do celu, robisz postępy, załatwiasz sprawy i idziesz do przodu.

Twoja kobieca strona wyraża się, gdy poruszasz się z prądem życia, obejmujesz swoją twórczą energię, tańczysz, bawisz się i dostrajasz do swojego wewnętrznego procesu o jakim mówimy na warsztatach kobiecości.

Co ważne, cechy te nie są związane z płcią. Zestaw cech, które zwykliśmy określać jako „kobiece”, wynika z oczekiwań, jakie na przestrzeni dziejów pokładaliśmy w kobietach, by zachowywały się w określony sposób.

Podobnie cechy związane z byciem „męskim” są cechami, których oczekiwaliśmy od mężczyzn. Dziś wiemy, że ludzie wszystkich płci mogą mieć dowolną kombinację którejkolwiek z tych cech i żadne cechy nie są nieodłączne dla żadnej płci ani nie należy się ich spodziewać po żadnej płci.

To powiedziawszy, słowa „kobiecy” i „męski” mogą nadal być pomocne w opisywaniu dwóch różnych i przeciwstawnych sposobów bycia o jakich nauczysz się więcej zapisując się na warsztaty kobiecości.