Jakie korzyści daje masaż kobido Warszawa?

Masaż Kobido Warszawa trwa zwykle 90 minut i składa się z kilku odrębnych etapów. Terapeuta najpierw rozluźnia plecy, ramiona i dłonie, a następnie czaszkę i twarz powolnymi, kojącymi ruchami. Na tym etapie można użyć gorących ręczników i bambusowego patyczka.

Technika jaką jest masaż kobido Warszawa polega na bardzo szybkich ruchach szczypania twarzy wraz z ruchami omacująco-rolującymi. Następnie terapeuta wykorzystuje elementy shiatsu do oddziaływania na meridiany twarzy i układ energetyczny ciała, a sesję kończy toczeniem wzdłuż nich kamieni kwarcowych.

Tego rodzaju jakim jest masaż kobido Warszawa nie poleca się kobietom w ciąży, osobom z chorobami nowotworowymi czy sercowymi. W przypadku gorączki, wysypki, niedawnej blizny lub silnego trądziku pielęgnacja będzie wykonywana łagodniej lub może być przeciwwskazana, w zależności od ciężkości stanu.

Osoby, które wcześniej doznały urazu szyi lub mają przepuklinę dysku, powinny skonsultować się z lekarzem przed otrzymaniem tej opieki. Aby skóra twarzy mogła odpocząć, nie zaleca się również łączenia masażu Kobido Warszawa z innymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak zastrzyki z botoksu czy elektroliza.