Ile kosztuje dorabianie kluczyków Gdańsk?

Kluczyki z transponderem to kluczyki do stacyjki pojazdu z wbudowanymi obwodami emitującymi sygnał – dorabianie kluczyków Gdańsk pozwoli Ci dojść do siebie. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce komputer pojazdu (ECU) przesyła sygnał radiowy do obwodu transpondera. Obwód ten jest zasilany przez sam sygnał radiowy. Obwód będzie miał chip komputerowy zaprogramowany tak, aby odpowiadał wysyłając zakodowany sygnał z powrotem do ECU pojazdu. Jeśli ten kod jest nieprawidłowy, Twój pojazd NIE uruchomi się. Tak więc, nawet w przypadku prostego kluczyka samochodowego bez przycisków, klucz musi być odpowiednio przycięty, aby obrócić zamki, a także odpowiednio zaprogramować, aby rozbroić immobiliser. Te kluczyki samochodowe z chipami można zaprogramować za pomocą naszego specjalnego sprzętu do programowania – takie dorabianie kluczyków Gdańsk nie jest drogie. Po naciśnięciu klawisza Dup system operacyjny i obsługuje to pole w następujący sposób:

Jeśli pole jest polem znakowym, dane wyświetlane w polu są zwracane do programu bez zmian. Heks 1C jest umieszczany w pozycji kursora iw pozostałych pozycjach pola po prawej stronie. (Hex 1C pojawia się na wyświetlaczu jako przekreślona gwiazdka.) Wskaźnik odpowiedzi, jeśli określono, jest włączony.
Jeśli pole jest polem numerycznym i określisz wskaźnik odpowiedzi, w pozycji kursora iw pozostałych pozycjach pola zostanie umieszczony heksadecymalny znak F0. Wskaźnik odpowiedzi zostanie włączony i przywrócony do programu. Jeśli nie określono wskaźnika odpowiedzi, do programu zwracane są heksadecymalne 1C. Dorabianie kluczyków Gdańsk zleć profesjonalistom!