Jak pomogą Ci długopisy reklamowe?

Jak zamienić długopisy reklamowe w zindywidualizowany nośnik reklamy? Proste – z odpowiednim wykończeniem. W firmie uma, numer jeden w dziedzinie długopisów reklamowych, mamy do wyboru szeroką gamę wykończeń. Dzięki firmie uma otrzymujesz nie tylko najnowocześniejsze technologie, ale także wysoko wykwalifikowany personel, który przeprowadza wszystkie procesy wykończeniowe i dostosowywania w naszej siedzibie w Fischerbach.

Dzięki dużej liczbie najnowocześniejszych maszyn do sitodruku i tampodruku uma jest w stanie codziennie realizować pół miliona wydruków reklamowych. Oprócz materiału i kształtu jaki mają długopisy reklamowe, zastosowana technika wykończenia zależy przede wszystkim od przekazu reklamowego. Przy tak dużej gamie rozmiarów, kolorów i kształtów naturalne jest, że oferujemy odpowiednio dużą gamę technologii wykończeniowych. Dlatego w uma naszym klientom doradza wyspecjalizowany personel, jaki proces druku jest odpowiedni dla ich potrzeb.

W przypadku długopisów reklamowych plastikowych powszechnie stosuje się sitodruk i tampodruk. Długopisy metalowe najlepszy efekt reklamowy osiągają dzięki technologii trawienia lub lasera. Oprócz tych dwóch opcji uszlachetniania, w naszej siedzibie w Fischerbach oferujemy również inne technologie obróbki i wykańczania:

› sitodruk −> odpowiedni do wału
› tampodruk/formaty specjalne −> dopasowane do klipsa
› grawerowanie laserowe obejmujące długopisy reklamowe −> nadaje się do metalowego klipsa, metalowego trzonka, metalowej obudowy
Wskazówka: spersonalizowany zestaw do pisania z grawerem imienia!
Zaskocz swoich klientów, partnerów biznesowych lub pracowników w pełni spersonalizowanymi długopisami. Grawerowanie laserowe to wysokiej jakości technika uszlachetniania, która umożliwia naniesienie imion nawet na małych nakładach -> indywidualny grawer imion.